Myynti

Hyvinkää, Riihimäki ja Hämeenlinna 

Jukka Linnatsalo
liiketoimintajohtaja

jukka.linnatsalo@ki-sal.fi
+358 500 429 654

Pirkanmaa, Länsi- ja Etelä-Pohjanmaa

Markku Haapala
myyntiedustaja

markku.haapala@ki-sal.fi
+358 40 901 1401

Itä-Uusimaa ja Kaakkois-Suomi

Mark Van’t velt
myyntipäällikkö

mark.vantvelt@ki-sal.fi
+358 500 429 655

Lounais-Suomi

Markus Auvinen
myyntiedustaja

markus.auvinen@ki-sal.fi
+358 40 700 1697

Pohjois-Suomi ja Pohjois-Pohjanmaa

Keijo Koskela
myyntiedustaja

keijo.koskela@ki-sal.fi
+358 500 703 583

Keski- ja Itä-Suomi

Jukka Pietarinen
myyntiedustaja

jukka.pietarinen@ki-sal.fi
+35850 594 8448

Pääkaupunkiseutu, suurkeittiöt

Arttu Pulli
myyntiedustaja

arttu.pulli@ki-sal.fi
+358 50 452 4840

Leipomot, koko Suomi

Joonas Vuorivirta
myyntiedustaja

joonas.vuorivirta@ki-sal.fi
+358 50 440 3850

 

Ahvenanmaa

Anette Skog
myyntiedustaja

anette.skog@lejos.fi
+358 40 57 835 75

Yhteystiedot

Toimisto

Ki-Sal Oy
Keilaranta 10 E
02150 ESPOO
Puh. 0207 413 780

Melina Laakso
tuotekoordinaattori

Pirkko Tiainen
myyntikoordinaattori

Varasto

Vapaalantie 8
01650 VANTAA
Puh. 040 455 1090
logistics@ki-sal.fi

Jukka Potinkara
logistiikkapäällikkö
040 513 8337

Kysymyksiä tai palautetta voitte lähettää osoitteeseen
info@ki-sal.fi

Ota yhteyttä