Myynti

Hyvinkää, Riihimäki ja Hämeenlinna 

Jukka Linnatsalo
Toimitusjohtaja

                              jukka.linnatsalo@ki-sal.fi

+358 500 429 654

Pirkanmaa, Länsi- ja Etelä-Pohjanmaa

Markku Haapala
Myyntiedustaja

 

markku.haapala@ki-sal.fi

+358 40 901 1401

Itä-Uusimaa ja Kaakkois-Suomi

Mark Van’t velt        Myyntiedustaja

                           mark.vantvelt@ki-sal.fi

+358 500 429 655

Lounais-Suomi

Markus Auvinen
Myyntiedustaja

markus.auvinen@ki-sal.fi  +358 40 700 1697

Pohjois-Suomi ja Pohjois-Pohjanmaa

Keijo Koskela
Myyntiedustaja

 

keijo.koskela@ki-sal.fi

 +358 500 703 583

Keski- ja Itä-Suomi

 

Jukka Pietarinen
Myyntiedustaja                                    jukka.pietarinen@ki-sal.fi

 +358 50 594 8448

Pääkaupunkiseutu, suurkeittiöt

Arttu Pulli
Myyntiedustaja

              arttu.pulli@ki-sal.fi

+358 50 452 4840

Leipomot, koko Suomi

Joonas Vuorivirta
Myyntiedustaja, Tuotekoordinaattori  

joonas.vuorivirta@ki-sal.fi   

+358 50 440 3850

Ahvenanmaa

Anette Skog
Myyntiedustaja

anette.skog@lejos.fi
+358 40 578 3575

Yhteystiedot

TOIMISTO

Ki-Sal Oy
Keilaranta 10 E
02150 ESPOO
Puh. +358 20 741 3780

Johanna Potinkara
Myyntikoordinaattori

Melina Laakso
Myyntikoordinaattori

Pirkko Tiainen
Myyntikoordinaattori

 

VARASTO

Vapaalantie 8
01650 VANTAA
Puh. +358 40 455 1090
logistics@ki-sal.fi

Jukka Potinkara
Logistiikkapäällikkö
+358 40 513 8337

Jarkko Sneck
Varastopäälikkö
+358 40 455 1090