Toimitusjohtaja

Jukka Linnatsalo

Toimitusjohtaja

Hyvinkää, Riihimäki ja Hämeenlinna
jukka.linnatsalo@ki-sal.fi
+358 500 429 654

Myyntiedustaja

Markku Haapala

Myyntiedustaja

Pirkanmaa, Länsi- ja Etelä-Pohjanmaa
Markku.haapala@ki-sal.fi
+358 40 901 1401

Myyntiedustaja

Mark Van't velt

Myyntiedustaja

Itä-Uusimaa ja Kaakkois-Suomi
mark.vantvelt@ki-sal.fi
+358 500 429 655

Myyntiedustaja

Markus Auvinen

Myyntiedustaja

Varsinais-Suomi ja Satakunta
markus.auvinen@ki-sal.fi
+358 40 700 1697

Myyntiedustaja

Keijo Koskela

Myyntiedustaja

Pohjois-Suomi ja Pohjois-Pohjanmaa
keijo.koskela@ki-sal.fi
+358 500 703 583

Myyntiedustaja

Jukka Pietarinen

Myyntiedustaja

Keski- ja Itä-Suomi
jukka.pietarinen@ki-sal.fi
+358 50 594 8448

Myyntiedustaja

Arttu Pulli

Myyntiedustaja

Pääkaupunkiseutu, suurkeittiöt
arttu.pulli@ki-sal.fi
+358 50 452 4840

Myyntiedustaja, tuotekoordinaattori

Joonas Vuorivirta

Myyntiedustaja, tuotekoordinaattori

Leipomot, koko Suomi
joonas.vuorivirta@ki-sal.fi
+358 50 440 3850

Myyntiedustaja

Anette Skog

Myyntiedustaja

Ahvenanmaa
anette.skog@lejos.fi
+358 40 578 3575

Yhteystiedot

TOIMISTO
Ki-Sal Oy
Keilaranta 10 E
02150 ESPOO
Puh. +358 20 741 3780

Johanna Potinkara
Myyntikoordinaattori

Melina Laakso
Myyntikoordinaattori

Pirkko Tiainen
Myyntikoordinaattori

Varasto

Vapaalantie 8
01650 VANTAA
 +358 40 455 1090
logistics@ki-sal.fi

Jukka Potinkara
Logistiikkapäällikkö
+358 40 513 8337

Jarkko Sneck
Varastopäälikkö
+358 40 455 1090