Yhteystiedot

Kontor

Keilaranta 10 E
02150 ESPOO
+358 20 741 3780
info@ki-sal.fi

Lager

Vapaalantie 8
01650 VANTAA
+358 40 455 1090
logistics@ki-sal.fi

Team

Jukka Linnatsalo

Jukka Linnatsalo

Verkställande direktören

Hyvinge, Riksby och Tavastehus
jukka.linnatsalo@ki-sal.fi
+358 500 429 654

Keijo Koskela

Keijo Koskela

Försäljningsrepresentant

Norra Finland och Norra Österbotten
keijo.koskela@ki-sal.fi
+358 500 703 583

Markku Haapala

Markku Haapala

Försäljningschef, detaljhandeln

Birkaland, Västra och Södra Österbotten
markku.haapala@ki-sal.fi
+358 40 901 1401

Jukka Pietarinen

Jukka Pietarinen

Försäljningsrepresentant

Mellan och Östra Finland
jukka.pietarinen@ki-sal.fi
+358 50 594 8448

Markus Auvinen

Markus Auvinen

Försäljningsrepresentant

Egentliga Finland och Satakunta
markus.auvinen@ki-sal.fi
+358 40 700 1697

Anette Skog

Anette Skog

Försäljningsrepresentant

Åland
anette.skog@lejos.fi
+358 40 578 3575

Mark Van't Velt

Mark Van’t Velt

Försäljningsrepresentant

Östra Nyland och Sydöstra Finland
mark.vantvelt@ki-sal.fi
+358 500 429 655

Arttu Pulli

Arttu Pulli

Försäljningsrepresentant

Huvudstadsregionen, storkök
arttu.pulli@ki-sal.fi
+358 50 452 4840

Henri Laurila

Försäljningsrepresentant, bagerier

henri.laurila@ki-sal.fi
+358 40 511 7282

Joonas Vuorivirta

Joonas Vuorivirta

Logistikchef

joonas.vuorivirta@ki-sal.fi
+358 50 440 3850

Jarkko Sneck

Jarkko Sneck

Lagerchef

logistics@ki-sal.fi
+358 40 455 1090

Henna Kilpeläinen

Henna Kilpeläinen

Marknadsföring och hållbarhet

henna.kilpelainen@ki-sal.fi
+358 20 741 3833

Heidi Lappalainen

Heidi Lappalainen

Försäljningsstöd

heidi.lappalainen@ki-sal.fi
+358 20 741 3780

Kontakt